תקנון האתר

תקנון האתר

אתר yonibacalu ("האתר") המופעל ע"י חברת Yonibacalu – פתרונות ומעטפת גוף נפש והתמודדות עם לחצים לאיכות חיים ("Yonibacalu" או "החברה") ומשמש גם כחנות וירטואלית לרכישת מוצרים (מוצר= פיסי ודיגיטלי) פיסיים ודיגיטלים און ליין.

האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

Yonibacalu מאשרת גישה ורכישה באתר בכפוף לתנאים המפורטים להלן (להלן – "תנאי השימוש").

המשתמש מתבקש לקרוא תקנון זה בעיון בטרם גלישה באתר ו/או רכישת מוצר באמצעות האתר שכן המשך גלישה ועיון במידע המפורסם באתר ו/או רכישה של מוצר כלשהו באתר מהווים הסכמת המשתמש להוראות תקנון זה. המשתמש אינו חייב להסכים לאמור בתקנון זה אולם אם המשתמש אינו מסכים לאמור כאן, המשתמש מתבקש לצאת מהאתר ולא לעשות בו כל שימוש.

Yonibacalu שומרת לעצמה את הזכות לעדכן תנאי שימוש אלו, מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש. תוקפו של שינוי תנאי השימוש יחל מרגע פרסומו באתר זה.

עצם רכישת המוצר באתר תהווה הצהרה מצד הלקוח כי קרא את הוראות תקנון זה, הבין אותן והסכים להן.

 

רכישה

האתר מאפשר ללקוחות רכישה קלה, בטוחה ונוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.

הרכישה באתר מיועדת ומותרת לגילאי ח"י ומעלה (18 ומעלה) בלבד. בעת הרכישה הנך מצהיר כי גילך אכן מעל 18 שנה.

ניתן לרכוש את המוצר באתר בכל עת עד לגמר המלאי.

במידה והמוצר בו אתה מעוניין לרכוש אינו נמצא במלאי, ניתן לעשות הזמנה טלפונית ולברר זמן אספקה.

המען אליו יש לספק את המוצרים הינו בישראל, ונמצא במפת החלוקה של רשות הדואר.

Yonibacalu שומרת לעצמה את הזכות להפסיק את שיווק ומכירת המוצר בכל עת שתחפוץ וכן לשלול זכות רכישה בחנות הוירטואלית על פי שיקול דעתה.

המחירים של המוצרים המופיעים באתר כוללים מע"מ כחוק.

הרכישה באתר הינה באמצעות כרטיס אשראי, העברה בנקאית שפרטיו ימסרו בטלפון והעסקה תתבצע לאחר אישור ע"י חברת האשראי או אישור ע"י הבנק על העברה הבנקאית.

ברכישת מוצר דיגיטלי – בעת סיום העברת התשלום, ישלח אל הלקוח לינק ובו סיסמא אותה יש להכניס לאתר ולקבל גישה מיידית לקורס או מוצר און ליין אותו רכש, בין אם זה ספר ובין אם זה קורס או כל מוצר דיגיטלי און ליין אחר. 

במידה ויתקל הקונה בקושי עליו להתקשר לבעל האתר נותן השירות כדי לקבל שירות טלפוני .

 

פרטי המשתמש

בעת ביצוע עסקה באתר המשתמש ידרש להזין בעת ההרשמה את הפרטים הבאים: שם פרטי, שם משפחה (שם ומס' חברה – לפי העניין), טלפון, כתובת, מיקוד, דואר אלקטרוני. המשתמש מאשר כי הפרטים שהוזנו הינם נכונים, מלאים ומדויקים, ומסכים כי מסירת הפרטים האישיים במהלך ההזמנה נעשית על פי רצונו ובהסכמתו.

במידה והפרטים שיימסרו יהיו שגויים או לא מדוייקים Yonibacalu לא תוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה. המשתמש מצהיר ומאשר כי ידוע לו שמסירת פרטים כוזבים ביודעין עלולה להוות עבירה פלילית וכי נגד מגישי פרטים כוזבים עלולים להינקט צעדים משפטיים אזרחיים ופליליים, לרבות תביעות בגין נזקים שיגרמו ל Yonibacalu בשל כך.

 

אספקת המוצרים

Yonibacalu תספק את המוצרים שנרכשו באמצעות האתר לכתובת בישראל שיציין המשתמש בעת הזמנתו (ניתן למסור כתובת בישראל למשלוח עבור אדם אחר). האספקה תהיה בדרך אותה רכש ושילם הקונה, דואר רגיל, דואר שליחים 48  שעות כפי שירשם באותה עת באתר.

Yonibacalu תדאג לאספקת המוצר ללקוח לכתובת שנרשמה במערכת בעת ביצוע הרכישה בחנות הוירטואלית, תוך 10 ימי עסקים במידה והמוצר נמצא במלאי החברה, או 28 ימי עסקים במידה והמוצר אינו נמצא במלאי החברה.

Yonibacalu תפעל על מנת לספק את המוצרים על פי התנאים הנקובים ומחירי המשלוח הנקובים באתר בעת ביצוע ההזמנה.

Yonibacalu מתחייבת לספק רק מוצרים אשר התמורה בגינם שולמה במלואה באמצעות כרטיס האשראי או העברה בנקאית על ידי המשתמש ולכתובת אשר צויינה על ידי המשתמש.

Yonibacalu לא תהא אחראית לכל עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שייגרמו כתוצאה מפרטים שגויים ו/או לא מדוייקים ומלאים שמסר המשתמש.

 Yonibacalu לא תהא אחראית לכל איחור או עיכוב באספקה ו/או לאי-אספקה שנגרמו כתוצאה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה לרבות שביתות השבתות וכיוצ"ב. במקרה של איחור או עיכוב באספקה הידועים ל Yonibacalu מראש ל Yonibacalu תנקוט  Yonibacalu במירב המאמצים בכדי ליידע את הלקוח מראש בדבר האיחור או העיכוב הצפוי כאמור, בהתאם לפרטי ההתקשרות אשר נמסרו על ידי הלקוח במועד הרכישה. במקרה של איחור באספקת מוצר ללקוח, יהא הלקוח רשאי לבטל את העסקה במועדים הקבועים בדין.

אספקת מוצרים דיגיטלים און ליין כגון: ספר דיגטלי או קורס דיגיטלי בכל נושא האספקה היא בסיום הרכישה והעברת התשלום, ישלח אל הלקוח לינק (קישור אינטרנטי)  ובו סיסמא אותה יש להכניס לאתר ולקבל גישה מיידית לקורס או מוצר און ליין אותו רכש, בין אם זה ספר ובין אם זה קורס או כל מוצר דיגיטלי און ליין אחר. 

במידה ויתקל הקונה בקושי עליו להתקשר לבעל האתר נותן השירות כדי לקבל שירות טלפוני .

החזרת מוצר וביטול עסקה

ניתן לבטל את העסקה באמצעות פניה ל Yonibacalu. ביטול העסקה יהיה בתוקף אך ורק לאחר קבלת פקס או דואר אלקטרוני מהחברה המאשר את הבקשה לביטול העסקה. במקרה שהביטול אושר –  יש להשיב את המוצר לחברה כאשר כל העלויות הכרוכות במשלוח  ובהחזרת המוצר ובהוצאות הביטול תחולנה על הלקוח
( עליות המשלוח והטיפול בהזמנה 5% או 100 ש"ח הנמוך מביניהם). ההחזרה תאושר בתנאי שהמוצר שלם כולל אריזתו המקורית, ללא פגיעה ו/או נזק מכל סוג שהוא ושלא נעשה בו שימוש, בצירוף החשבונית המקורית.

מדיניות ביטול יתאפשר תוך  14 יום מיום קבלת המוצר.

החזר כספי ללקוח יתבצע רק לאחר שחברת Yonibacalu תקבל את המוצר לרשותה ו Yonibacalu תוודא כי לא נעשה בו כל שימוש.

במקרה ונפלה בהצעה טעות חריגה וברורה על פניה, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.

מדיניות ביטול העסקה המפורטת לעיל תחול רק ביחס למוצרים שנרכשו בחנות הוירטואלית של Yonibacalu בלבד. החברה לא תטפל בהחזרת מוצרים שנרכשו באמצעות מקור אחר.

ברכישת מוצר דיגיטלי כגון קורס און ליין, או ספר און ליין, יקבל הרוכש גישה אל המוצר. הרוכש יוכל לקבל החזר של 20% אם יבטל את הרכישה תוך 14 יום מהרכישה.  לאחר שימלא הסכם שהוא לא מתכוון להמשיך להשתמש במוצר ו/או להעבירו הלאה לשימושן של אדם אחר. 

לאחר מכן אין החזר. זאת כיון שאי אפשר לוודא שלא ישתמש במוצר הנמצא ברשותו.

במידה ויוכח כי המוצר פגום יקבל הלקוח מוצר חלופי/זיכוי לפי הסכמת שני הצדדים.

 

אבטחת מידע והגנה על הפרטיות

Yonibacalu נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור, ככל האפשר, על סודיות המידע. במקרים שאינם בשליטת Yonibacalu ו/או הנובעים מכוח עליון, לא תהא Yonibacalu אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישר או עקיף, שייגרם ללקוח, אם מידע זה יאבד ו/או יעשה בו שימוש לא מורשה.

קניין רוחני וזכויות יוצרים

כל המוצרים אשר מופיעים באתר של חברת Yonibacalu הינם קניינה הרוחני של Yonibacalu בלבד.

אין להעתיק, להפיץ, לשכפל, לפרסם ו\או לעשות כל שימוש מסחרי בכל אחד ממוצריה של חברת  Yonibacalu ללא אישור בכתב מהחברה.

החברה לא מעבירה את פרטי הלקוח לצד ג'.

אם אינך מסכים לתנאים אלו אשר מופיעים בתנאי השימוש לעיל, הינך מתבקש לא לעשות שימוש באתר זה.

 

תקנון קופון

Yonibacalu יכול לקבוע הנחת קופון והלקוח יכול להשתמש בקופון ולקבל את ההנחה בכפוף לתאריך ולמוצר הרשום עליו.

משתתף חייב להיות מגיל 18 ומעלה.

בהשתתפותו במבצע מסכים, מאשר ומצהיר המשתתף ו/או הרוצה להשתתף כי קרא את התקנון וכי הוא

מקבל עליו את הוראותיו, וגם אם לא קרא את התקנון, מסכים המשתתף ו/או הרוצה להשתתף כי תקנון

זה יחול עליו ויחייבו לכל דבר ועניין.

קנייה מהנה.

 

נגישות