סדנה להתפתחות אישית

סדנה להתפתחות אישית היא סדנה מבוקשת בכל הארץ על ידי ארגונים ומקומות עבודה רבים. מקומות עבודה אשר רוצים להשקיע בעובדים שלהם, מארגנים עבורם סדנאות להתפתחות אישית. התפתחות אישית הינה חיונית מאוד כמובן עבור העובד אבל גם חיונית עבור הארגון בו העובד פועל מידי יום ביומו. ככל הארגון בו עובדים אנשים יטפח את ההתפתחות האישית של העובדים שלו, כך העובדים ירגישו שהם משמעותיים עבור הארגון וגם ירצו באופן אישי להמשיך ולהתקדם בארגון לתפקידים נוספים. כמו כן, ברגע שעובד ירגיש שהוא מתפתח מבחינה אישית בעבודה, העובד ירגיש משמעותי ובעל ערך לחברה, ובהתאם גם ישקיע בעבודה ויביא את התפוקה הנדרשת ואפילו יותר.

עובד שנותן תפוקה גבוהה הוא עובד שטוב לו במקום העבודה שלו, והוא עובד אשר רוצה להתקדם ולהצליח בעבודה כמה שיותר. חשוב לארגון לבצע פעולות מעשיות על מנת לתרום להתפתחות האישית של כל עובד ועובד. פעולה מעשית ראשונית היא סדנה להתפתחות אישית. עובדים אשר ירגישו שמקום העבודה משקיע בהם בסדנאות התפתחות, ירצו להעניק תפוקה בעבודה ולתת מעצמם כמה שיותר. חשוב להבין כי אחד מהדברים החשובים עבור עובד הוא להרגיש משמעותי, להרגיש שהוא עושה משהו משמעותי בעבודה. ברגע שהעובד ירגיש משמעותי וחיוני בעבודה, הוא ייתן תפוקה גבוה ויצור אווירה חיובית ונעימה במקום העבודה.

המטרה של ארגון במקום עבודה הוא לדאוג שמרבית העובדים ייתנו תפוקה גבוה, ייצרו שיתוף פעולה על מנת לבצע משימות ביעילות וגם ייצרו אווירה חיובית במקום העבודה מידי יום. ברגע שלאנשים טוב במקום העבודה, הם גם יעבדו יותר טוב ויבצעו משימות כמו שצריך ואפילו מעבר. חשוב מאוד שתהיה אווירה חיובית ונעימה במקום העבודה.

סדנה להתפתחות אישית רק אצל יוני בקלו

יוני בקלו הינה מטפלת ריגשית המתמחה בסדנה להתפתחות אישית בפרט ובסדנאות מגוונות אחרות בכלל.

יוני בקלו הינה מטפלת אישית העוסקת בתחום ריפוי בעיות הנפש מספר רב של שנים. כמו כן יוני בקלו מעבירה טיפולים שונים ומגוונים בתחום בעיות הנפש. צרו קשר עוד היום עם יוני בקלו לקבלת ייעוץ ואבחון אישי עוד היום.

נגישות