סדנאות לארגונים

פירוט עבור סדנאות לארגונים

סדנאות לארגונים  הם אחד מהדברים החשובים ביותר לגיבוש עובדים אשר החברה יכולה להעניק לעובדים שלה.

כמובן שבסופו של דבר ישנה תועלת גדולה בעיקר לחברה אשר מארגנת את ערב הגיבוש אשר כולל את הסדנאות לארגונים.

אחת מהמטרות של יום הגיבוש והסדנאות לארגונים הוא יצירת שיתוף פעולה בעבודה בין העבודה, פתיחות, כנות, שיפור תהליכים וביצוע משימות בחיי היום יום בעבודה, העלאת רמת היעילות של העובדים והביצועים בפועל.

בסופו של דבר הדבר הכי חשוב עבור מנהל הוא שהעובדים שלו יביו תפוקה גבוהה, איכות ביצועים ברמה גבוהה של משימות.

כמובן שככל שהעובדים מתגבשים ומכירים יותר לעומק את האנשים איתם הם עובדים, ככה הם ירגישו יותר בנוח לפנות איתם וליצור שיתוף פעולה לשם ביצוע משימות ביעילות בעבודה.

כמו כן, המנהלים במקומות העבודה רוצים ליצור אווירה חיובית ונעימה בקרב העובדים, וליצור מקום עבודה שכיף לבוא לעבוד בו בכל יום.

בכל זאת מדובר במקום עבודה, מרבית שעות היום אנחנו נמצאים בעבודה, ולכן כדאי ומומלץ ששעות אלו יעבור בחיוביות, יעילות וביצועים מרבים של משימות על הצד הטוב ביותר ובמהירות הקצרה ביותר.

סדנאות לאירועים נערכים בדרך כלל ביום הגיבוש אשר מתרחש לרוב פעם או פעמיים בשנה בארגונים גדולים.

מטרת הסדנאות היא להקנות ערך מוסף למידה חדשה או שיפור מצב קיים בין העובדים. כמו כן, ניתן לשלב סוגים שונים של חוויות וסדנאות ביום הגיבוש על מנת שהיום גיבוש יהיה חוויתי ומעניין.

סדנאות לארגונים יכולים להתבצע בקבוצות קטנות או גדולות, כמובן בהתאם לבקשות ולצרכים של הארגונים. כמו כן, חשוב להתאים את סוג הסדנה לאופי הארגון והמטרות אותם הוא רוצה לקדם בסדנאות לעובדים. חשוב וכדאי לשלב פעילויות כיפיות בשילוב הסדנאות המלמדות כדי ליצור אווירה חיובית ואופטימית.

סדנאות לארגונים- רק עם יוני בקלו

יוני בקלו הינה מטפלת מומלצת המעבירה סדנאות לארגונים בצורה חווייתית ומשמעותית כמובן בהתאם לצרכים ולרצונות של הארגון והעובדים.

לאור הניסיון רב שנים של יוני בקלו בתחום, היא יודעת להתאים את הסדנה האידיאלית לארגונים וגם ליצור אווירה חיובית ובונה.

ישנן גם סדנאות נוספות כמו סדנה להתפתחות אשית או סדנה לטיפול בחרדות.

צרו קשר עוד היום עם יוני בקלו לשם קבלת פרטים נוספים וקביעת סדנאות לארגונים.

 

נגישות