טיפול בדיכאון

טיפול בדיכאון הוא אחד מהדברים השכיחים והנפוצים ביותר בקרב מבוגרים וצעירים, נשים וגברים. דיכאון הוא למעשה מחלה עם תסמינים אשר נדרש לקבל טיפול בתרופות וגם באמצעות פסיכותרפיה. המציאות היומיומית גורמת לאנשים רבים להיכנס למחלת הדיכאון.

בין אם מדובר באירוע טראומתי ובלתי צפוי, או שמדובר בריב או כל סיטואציה אחרת אשר יצאה מפרופורציה. דיכאון למעשה קשור לנפש של האדם, ולמצב הרגשי שלו. מצב רגשי ירוד כמו למשל חוסר מצב רוח עלול להוביל למחלת הדיכאון. קיימים מספר תסמינים בולטים למחלת הדיכאון אשר באים לידי ביטוי והם: חוסר בטחון עצמי, ירידה בהרגשה הכללית, חוסר הנאה בצורה קיצונית, מחסור באנרגיה, ירידה גבוהה בריכוז. דיכאון יכול להתבטא ברמות שונות. אצל חלק מהאנשים דיכאון יופיע בתדירות גבוהה ואצלך חלק מהאנשים דיכאון יופיע בתדירות נמוכה.

כמו כן, משך תקופת הזמן של דיכאון משתנה מאדם לאדם בהתאם לחומרת מחלת הדיכאון. מחלת הדיכאון במקרים מסוימים עלולה להגיע למצב של מוות. כמובן שדיכאון היא מחלה אשר יכולה לקרות בצורה חד פעמית או בתדירות שחוזרת על עצמה פעמים רבות. כמובן שמחלת הדיכאון משפיעה של התפקוד בחיי היום יום, חוסר המצב רוח לבצע פעולות מידי יום, וכתוצאה מכך נפגעת גם איכות רמת החיים. למעשה ישנם גם מקרים בהם אנשים לא מודעים לכך שהם בדיכאון ולא מטפלים במחלה. אנשים אלו שרויים בחוסר מצב רוח ובעצבות מידי יום בצורה קיצונית. כמו כן, אצל אנשים אשר סובלים מדיכאון ניכר שיש להם הרבה מחשבות שליליות , חוסר מצב רוח, ירידה באנרגיות, וחוסר בטחון עצמי.

חשוב לציין כי מומלץ להיעזר באנשי מקצוע ולטפל בדיכאון במהירות האפשרית, כי ככל שמקדימים תרופה למכה כך יותר סיכוי לרפא אותה ביעילות.

טיפול בדיכאון עם יוני בקלו- מטפלת אישית מומלצת ביותר

יוני בקלו מטפלת מתמחה בריפוי בעיות בגוף ובנפש כאחד באמצעות מגוון רחב של כלים אפקטיביים. בין אם מדובר בטיפול אישי או שמדובר בהרצאות וסדנאות לקבוצת אנשים, יוני בקלו יודעת להעניק את הטיפול האידיאלי בהתאם לבעיה הקיימת. צרו קשר עוד היום עם יוני בקלו לקביעת פגישת ייעוץ ואבחון וקבלת טיפול אישי מתאים.

נגישות