טיפול הוליסטי אינטגרטיבי

טיפול הוליסטי

טיפול הוליסטי הוא טיפול אשר מתמקד בעיקר בגוף ובנפש כאחד, כאשר הראייה היא שיש לטפל בכל המכלול הנפשי והפיזי בצורה שלמה ויחידה. כמובן שחלק מהטיפול הוא התעמקות ברוחניות, בנפש החבויה בתוך גוף האדם. זאת מהסיבה שיש חשיבות גבוהה לבריאות הנפש אשר משפיעה בצורה ישירה על בריאות הגוף הפיזי ומתבטא באמצעות הגוף הפיזי. הטיפול ההוליסטי נותן דגש לדרך ההתנהגות שלנו, לאמונות שלנו, לתחושות ולרגשות ולמה אנחנו מרגישים כך במצבים מסוימים וכמובן התחושה הכללית בגוף האדם. מטרת הטיפול בסופו של דבר היא להגיע לאיזון ותחושה של שלמות בין המימד הרוחני הנפשי לבין המימד הפיזי.

כמובן שבמקביל חשוב להגיע למצב של שמחה, קלילות, ושחרור ממועקות וחסמים מיותרים. כמו כן, הטיפול ההוליסטי מעניק דרכים כדי לשחרר משקעים ומצבים לא פתורים מן העבר אשר משליכים על ההתנהגות מידי יום. החסמים מהעבר מתבטאים בהתנהגות היום יומית, במצבי קיצון, בעצבים לא מוסברים, ובקונפליקטים עצמיים וגם קונפליקטים עם הסביבה אשר פשוט אפשר למנוע אותם.

הזרימה של האנרגיות בגוף האדם צריכה להיות שלמה ואחידה, ללא הפרעות, כך גם האדם ירגיש חיובי ובריא מבחינה פנימית וחיצונית. כמובן שחשוב להבין כי אירועי עבר טראומתיים משפיעים על היום יום שלנו, ולכן לפתור אותם ולא להדחיק אותם. להדחיק אותם זה רק מעצים את הבעיה ומביא את הבעיה לידי ביטוי בחיי היום יום. כמו כן, בעיות אלה צצות ומשפחות על כל האינטראקציה של האדם עם האנשים אשר יש לו אינטראקציה איתם בחיי היום יום. כמובן שניתן לפתור את כל החסמים והבעיות הלא פתורות מן העבר באמצעות טיפול הוליסטי עם מטפלת מקצועית בעלת ניסיון רב שנים בתחום זה. חשוב להיות עם ראש פתוח לטיפול ההוליסטי כדי להפיק ממנו את המירב.

טיפול אינטגרטיבי

טיפול אינטגרטיבי כשמו כן הוא, כמו טיפול הוליסטי המטפל בגוף ובנפש כאחד. הנפש והרוחניות הם המפתח להגיע לבריאות מלאה ביחד אשר תתבטא בגוף הפיזי. יוני בקאלו הינה מטפלת מקצועית בעלת ניסיון רב שנים בתחום הטיפולים ההוליסטיים.

יוני בקלו תשמח להעניק טיפול אישי והוליסטי בצורה הטובה והאפקטיבית ביותר. צרו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים.

נגישות